KEÇEDEN KALP SEPET ÖRMEK

Keçeden kalp sepet örmek için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında keçe kullanılmış. Yün ip ile örülen sepet çalışmasını özel hediye paketi olarak kullanabilirsiniz. Adım adım anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz.

Keçe kalp sepet yapımını öğrendikten sonra çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan sepet örme çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Kolay sepet örme ve yapılan diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Yapıp satabilir para kazanmanın yanı sıra öğrenmek isteyenlere de öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-kalp-sepet-ormek

 

KOLAY KUMAŞ PAPYON NASIL BAĞLANIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı papyon bağlama, kolay papyon bağlama ve kolay papyon bağlama teknikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir