KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI

Keçeden kedi magnet süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve sevimli süs kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Ben çok beğendim. İlk fırsatta keçeden kedi oyuncak veya kedi magnet süs olarak buzdolabıma yapmayı düşünüyorum. Bu tür keçe süs çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir.

Hem yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilir kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Keçe kedi oyuncak yapıp çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı keçe magnet süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı keçeden veya kalın kumaştan da yapabilirsiniz. Önerim oyuncak şeklinde yapıp çocuklarınızın odasına süs olarak da yapıştırabilirsiniz. Keçeden kedi sarkaç süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim. Kolay gelsin.

source

keceden-kedi-magnet-sus-yapimi

 

KEÇEDEN TAVŞAN KULAKLI TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe taç nasıl yapılır, keçe tavşan kulak taç ve keçeden tavşanlı taç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir