KEÇEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK

Keçeden oyuncak ayı yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde çok beğeneceksiniz. Keçe çalışmalarını oldum olası beğenmişimdir. Kolayca yapımı ve anlatımlı çalışmalardan öğrenerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Oyuncak olarak kullanabilirsiniz.

Yada evinizde süs amaçlı da keçe ayı oyuncakları veya figürleri yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde anahtarlık yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak ayı keçe çalışmalarını yapıp turistik yerlerde satarak para da kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan şablondan ve resimli anlatımdaki aşamalardan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer örneklerine ise hemen bu yazımızın altında ulaşabilirsiniz. Keçeden maymun yapmak veya keçeden yapılan hayvan figürlerini sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

keceden-oyuncak-ayi-yapmak

 

KEÇEDEN HAYVAN FİGÜRLERİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe hayvan figürü yapımı, keçe hayvan oyuncak ve keçe oyuncak hayvan yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir