KEÇEDEN OYUNCAK FARE YAPMAK

Keçeden oyuncak fare yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe çalışması sayesinde bu güzel kendin yap çalışmasını boş zamanlarınızı değerlendirmek için de uygulayabilirsiniz. Keçe fare sarkaç süs olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Çocuklarınıza oyuncak keçe fare yapıp onları sevindirebilirsiniz. Sarkaç süs olarak kullanabilir veya bu tür çalışmaları fazlaca yapıp satabilirsiniz. Satarak güzel paralar kazanabileceğinizi söylemek isterim. Sevimli keçe fare oyuncak yapıp sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz.

Ancak önerim minyatür keçe fare yapıp anahtarlık olarak kullanmanız yönünde olacak. Bu sayede sevdiğiniz kişilere hediye anahtarlık olarak da verebilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer örnekleri de mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

keceden-oyuncak-fare-yapmak

 

KEÇEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe oyuncak ayı anlatımı, keçe oyuncak ayı şablonu ve keçeden ayı figürü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir