KEÇEDEN OYUNCAK KURBAĞA YAPMAK

Keçeden oyuncak kurbağa yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasını da sevebilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığım keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de keçeden sarkaç süs yapımında kullanabiliyorsunuz.

Hem de oyuncak olarak keçeden harika şeyler ortaya çıkarabiliyoruz. Çocuklarımıza keçeden oyuncak yapıp sağlıklı oyuncaklarla oynamalarını da sağlamış oluyoruz. Keçe kurbağa oyuncak yapımı için altta yer alan anlatımdan yararlanarak saniyeler içinde sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolayca yapıp hemen sarkaç süs veya oyuncak yada süs olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür keçe hayvan figür çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kısa sürede sizde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

keceden-oyuncak-kurbaga-yapmak

 

KEÇEDEN OYUNCAK FARE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe fare anahtarlık, keçe fare figürü ve keçe fare oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir