KEÇEDEN SÜSLÜ BARDAK ALTLIĞI YAPMAK

Keçeden süslü bardak altlığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınız gibi yine anlatımlı bu güzel çalışmayı yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe bardak altlığı yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hatta bu makalenin hemen altında benzerlerine de ulaşabilirsiniz. Anlatımlı keçe süslü bardak altlığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı keçeyle veya farklı malzemelerle de yapabilirsiniz.

 
 

Önceki paylaşımlarda da yine detaylı anlatım yer alıyordu. Bu güzel çalışmada da keçeden nihale yapmak için çok güzel ve keyifli bir anlatım sunulmuş. Kısa sürede yapıp yaptığınızı satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-suslu-bardak-altligi-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ponpon paspas, anlatımlı ponpon paspas ve kolay ponpon paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir