KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK

Kedi kulaklı taç yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınıza yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kedi kulaklı taç yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Altta ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor.

Kulak kısımlarını oluşturduktan sonra süsleme taşları ile taç süsleme sonrası süslü kedi kulaklı taç modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Zorlanmadan kısa sürede kedi kulaklı taçlar yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınıza yapmanızı öneririm.

Kız çocuklarının daha çok seveceği bu güzel oyuncak çalışmasını onları mutlu etmek içinde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan kedi kulaklı taç modeli için daha önce benzer çalışma sanırım paylaşmadım. Eğer sitemizde varsa da hemen bu altta karşınıza çıkacaktır.

 
 

Fakat değişik çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kedi-kulakli-tac-yapmak

 

KOLAY KEDİ BOYAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kedi boyama, kedi boyama resimleri ve kedi boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir