KEDİ OYUNCAK KALIBI

Kedi oyuncak kalıbı sayesinde sizde evde çocuğunuza oyuncak yapımında kullanacağınız bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Sitemizde daha önceden de çoğu kez hayvan oyuncak şablonları ve taslaklarını paylaşmıştık. Onları da bu yazımızın altında göreceksiniz.

Bu güzel paylaşımda yer alan kedi oyuncak örneklerinin aynısını sizde yapabilirsiniz. Öncelikle kumaştan veya kullanacağınız malzeme üzerine kedinin kalıbını çıkartmanız gerekiyor. Bu çalışmada da bu harfiyen anlatılmış. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan oyuncak kedi çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınızı ve hepsinden de keyifle yararlanacağınızı söylemek isteriz. Kolayca yararlanacağınız oyuncak kedi çalışmaları sayesinde evinizde süs veya çocuğunuza oyuncak yapmada kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri kalıpla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kedi-oyuncak-kalibi

 

KOLAY AT NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım at çizmek, anlatımlı at çizimi ve at boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir