KESE KAĞIDINDAN YAPAY AĞAÇ YAPMAK

Kese kağıdından yapay ağaç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Kese kağıdından yapay çiçek yapmak için yapacağınız tek şey makas ile belirli aralıklarda kesip, daha sonra elinizle büzmek yeterli oluyor.

Kısa sürede yapay ağaç çalışmasını tamamlayabilir ve süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Bu tür yapay çiçek çalışmaları yaparak kendinizi geliştirebilir ve el becerinizi geliştirdikten sonra daha değişik yapay çiçek veya süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kese kağıdından çiçek yapmak veya sitemizdeki diğer kolay çiçek yapmak için kağıt karton kategorisine de göz atmanızı tavsiye ediyorum.

 
 

Benzer yapay çiçek çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atın. Şimdi sizleri kese kağıdından ağaç yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kese-kagidindan-yapay-agac-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir