KESTANEDEN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

Kestaneden tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını çocuklarınıza yapabilirsiniz. Onları sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Bu tür kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı güzel oyuncak çalışmaları ile sizde çocuklarınızı sevindirecek el becerisi isteyen bu tür oyuncak çalışmalarına imza atabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de bulacak ve onları da çok beğeneceksiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da birbiri ardına dizelenmiş kestaneleri iple veya yapıştırarak geçirip, mimikler yaparak tırtıl oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz kestane kabuğundan da yapabilirsiniz. İçini oyduktan sonra kestane tırtıl oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kestaneden-tirtil-oyuncak-yapmak

 

KEÇEDEN SAHTE ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çiçek nasıl yapılır, keçe sahte çiçek yapımı ve keçe yapay çiçek örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir