KETEN KUMAŞINDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK

Keten kumaşından minyatür kedi oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür oyuncak çalışması sayesinde sizde çocuklarınıza güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde yapılan oyuncaklar her zaman sağlıklı olmuştur. Minyatür oyuncaklar yapıp süs olarak da kullanabilirsiniz.

Keten kumaşından oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu sizde değerlendirebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı belirten anlatımdan yararlanarak kısa sürede çocuklarınıza minyatür kedi oyuncak çalışmasını yapıp sevindirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim.

Ayrıca evde kolay minyatür süsler yapıp sarkaç olarak da evde kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışma küçük olduğu için sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Yine anahtarlık olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Kedi şeklinde oyuncak yapmak için sitemizde daha önce de değişik şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık.

 
 

Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

keten-kumasindan-minyatur-kedi-oyuncak-yapmak

 

EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı süsleme örnekleri, ayakkabı ucu boyama ve ayakkabı ucu süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir