Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak

Evde keten kumaşından ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel ve ayrıntılı çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Evde ketenden terlik yapmak için daha önce benzerlerini resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel evde kolay terlik yapmak için harika bir çalışma paylaştım. Umarım beğenir ve yaparsınız. Sizde evinize yeni terlik veya ayakkabı almak yerine bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek çok güzel keten terlik modeli yapabilirsiniz.

 
 

Keten kumaştan ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada şablonu çıkarttıktan sonra kısa sürede çalışmanın tamamını bitirebilirsiniz. Evde keten kumaşından terlik yapmak için de bu güzel şablonu ve resimli anlatımı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde ketenden ayakkabı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keten-kumastan-ayakkabi-yap

source : http://stylowi.pl/19404542

 

Polar Kumaşından Ayakkabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaştan ayakkabı yapmak, kumaştan terlik yapmak ve polar kumaşından ayakkabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir