KIVRIMLI İPTEN EL YAPIMI BİLEKLİK

Kıvrımlı ipten el yapımı bileklik yapmak isterseniz bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap bileklik çalışmasında aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yapımını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde el yapımı takı yapmayı seviyorsanız ve farklı ürünler ortaya çıkartmaksa niyetiniz, bu güzel çalışma tam size göre… yapımını öğrendikten sonra kısa sürede mükemmel çalışmalar yapabilir ve yaptığınız ürünleri satarak para da kazanabilirsiniz.

Kıvrımlı iple bileklik yaparak kullanabilir ve sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay yapılan örgü bileklik çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kivrimli-ipten-el-yapimi-bileklik

 

YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı havlu kenarı örneği, en güzel havlu kenarı örnekleri ve farklı havlu kenarı örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir