KIYAFET BİRLEŞTİRME YENİ ELBİSE YAPMAK

Kıyafet birleştirme yeni elbise yapmak gibi ilginç fikirler her zaman hoşuma gitmiştir. Bu tür güzel kendin yap değerlendirme çalışmaları ile eski sevdiğiniz kıyafetleri atmamış oluyorsunuz. Onları birleştirerek harika kıyafetlere dönüştürebiliyorsunuz.

Adım adım kıyafet birleştirme çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay malzemelerle kısa sürede iki kıyafeti veya elbiseyi birleştirerek ortaya harika ürünler çıkartabilirsiniz. Hem farklı olmak, hem de farklı giyinerek herkesi kendinize mest edebilirsiniz.

Bu tür değişik kıyafet değerlendirme çalışmalarına benzer örnekler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkan benzer yazılar bölümünde de bulunuyor. Onları da inceleyerek nasıl değişik kıyafetler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kiyafet-birlestirme-yeni-elbise-yapmak

 

TÜL PONPON NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tül kumaşla ponpon, tül kumaştan ponpon ve tül ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir