KIZ ÇOCUK BOYAMA RESMİ

Kız çocuk boyama resmi arayan ebeveynler için paylaştığım bu güzel örneği sizde çıktı alıp, çocuklarınıza boyamaları için hazırlayabilirsiniz. Evde kolay boyama resimleri hazırlamak için sitemizde buna benzer birçok örnek yer alıyor. Onları da hemen bu yazımın altında görebilirsiniz.

A3 kağıdına çıktı alarak çocuklarınıza çok güzel boyama kitabı veya boyama sayfaları hazırlayabilirsiniz. Kolay çocuk boyama resimleri sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz.

 
 

Hemen bu yazımın altında ifade ettiğim gibi örnekler karşınıza çıkacaktır. A3 kağıdına çıktı almak için sitemizin altında yer alan yazıcı logosuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kısa sürede çıktısını alıp, boyama kitapları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kiz-cocuk-boyama-resmi

 

KOLA ŞİŞESİNDEN AYICIK KAFALI SAKSI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kola şişesinden ayıcıklı saksı, kola şişesinden sevimli saksı yapmak ve pet şişeden ayıcıklı saksı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir