KIZ ÇOCUKLARINA SİHİRLİ DEĞNEK YAPMAK

Kız çocuklarına sihirli değnek yapmak istiyorsanız bu güzel kendin yap çalışmasını seveceğinizi düşünüyorum. Evde tülden sihirli değnek yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Sizde küçük kız çocuğunuzu mutlu etmek istiyorsanız onlara bir pazar günü boş vaktinizde bu güzel çalışmayı yapmalısınız.

Boş zamanları değerlendirme projeleri olarak sitemizde bu tür çocukları eğlendirecek birçok çalışmanın anlatımının bulunduğunu da eklemek isterim. Bu güzel çalışma da pembe ve beyaz tül kumaş kullanılmış.

Tül malzemesinden yapacağınız sihirli değnek çalışmasında çubuğu kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Çocukları çok mutlu edeceğinizi de belirtmeden geçemeyeceğim. Benzer çalışmalar ise hemen altta karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmalısınız. Kolay gelsin.

kiz-cocuklarina-sihirli-degnek-yapmak

 
 

kiz-cocuklarina-sihirli-degnek-yapmak2

kiz-cocuklarina-sihirli-degnek-yapmak3

 

YENİ YELPAZE İĞNE OYASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yelpaze iğne oyası, yelpaze iğne oyası modeli ve yelpaze iğne oyası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir