KOLAY ASLAN NASIL ÇİZİLİR

Kolay aslan nasıl çizilir diyorsanız, bu yazımda paylaştığım aşamalı çalışmayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Kendin yap çalışması olarak bu kolay ve basit çizim tekniğini çocuklarınıza da öğretebilirsiniz. Okul öncesi onların resim çizme kabiliyetlerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Sitemizde yer alan resim çizme ve boyama bölümlerinde bu tür kolay resim çizim örnekleri fazlaca bulunuyor. Hatta bu yazımın altında da karşınıza onlardan çokça çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

Kolay aslan nasıl çizilir diyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmaları hem sevecek. Hem de yaparken eğleneceksiniz. Şimdi sizleri çocuklarınızla birlikte kolay aslan çizmeyi öğreneceğiniz öğretici çalışmanın resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

kolay-aslan-nasil-cizilir

 

ADIM ADIM KOLAY KUŞ ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kuş çizimi, basit kuş nasıl çizilir ve kolay adımlarla kuş çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir