KOLAY AT NASIL ÇİZİLİR

Kolay at nasıl çizilir diyen çocuklarınıza yardımcı olacak bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Nasıl at çizilir diyorsanız alttaki gibi adımları uygulayarak öğreneceğiniz at çizimi çalışmasını çıktı alıp, çocuklarınızı eğitmede de kullanabilirsiniz.

Okul öncesi paylaşımları ve kendin yap projelerini bulacağınız sitemizde birçok hayvan boyama resimleri ve kolay hayvan çizim örneklerine ulaşacaksınız. Bu yazımızın altında da çokça ulaşacağınız kolay çizim çalışmaları ile sizde kısa sürede çizim yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay at çizmek için paylaştığım çalışmanın benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Onları da seveceksiniz. Anlatımlı kolay at çizimleri ile çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Onların el becerilerini ve resim çizmeye olan yatkınlıklarını da geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-at-nasil-cizilir

 

KIVRIMLI İPTEN EL YAPIMI BİLEKLİK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı bileklik nasıl yapılır, el yapımı bileklik örneği ve el yapımı örgü bileklik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir