Kolay Balık Çizimi Resimli

Kolay Balık Çizimi Resimli

Çocukların özellikle işine yarayacak bir çalışma… Çok kolay bir şekilde balık çizimi ile ilgili bu paylaşımımız da ekrana A4 kağıdı koyup, kopyasını çıkarabilirsiniz. Yada birebir bakarak aynısını yapabilirsiniz. Sitemizde kolay hayvan çizimleri veya kolay hayvan nasıl çizilir diyenler için yardımcı birçok araç yer alıyor.

Hemen altta benzer kolay hayvan çizimleri için adım adım gösterici ve öğretici projeler de bulunuyor. Çocuklarınıza kısa sürede kolay hayvan çizmeyi öğretebilirsiniz. Önce siz öğrenebilir ve daha sonra onlara öğretebilirsiniz. Okul öncesi bu tür kolay çizimlerle onları sevindirebilirsiniz.

 
 

Evde kolay hayvan resmi çizme veya bu tür çalışmalar arıyorsanız fazla fazla sitemizde bulacağınızın altını çizmek isteriz. Şimdi sizleri kolay balık nasıl çizilir diyorsanız anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-balik-cizimi

 

Yağ Fıçısından Yapılmış Koltuk Takımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş fıçıdan koltuk yapımı, fıçıdan koltuk nasıl yapılır ve fıçıdan koltuk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray diyor ki:

    Çok güzel.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir