KOLAY BALIK NASIL ÇİZİLİR

Kolay balık nasıl çizilir diyorsanız, paylaştığım çalışmayı seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları olarak kolay çizimleri sitemizde sürekli bulabilirsiniz. Hatta bu paylaşımın altında da benzer hayvan çizim örneklerine ulaşacaksınız. Kolay hayvan çizimlerini sürekli paylaştığımızı eklemek isterim.

Çocuklarınızın resim çizme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı bu güzel örnekler hem sevimli, hem de kolay yapılıyor. Anlatımlı balık çizimlerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da çocuklarınıza gösterebilir ve beğendiği birisinin yapımını öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz.

Rakamla hayvan çizmek, harfle balık çizmek gibi birçok kolay çizimi sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve anlatımlı çizim çalışmasının detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-balik-nasil-cizilir

 

KOLAY KUŞ NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kuş çizimi, basit kuş nasıl çizilir ve kolay kuş çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir