KOLAY BAYKUŞ YASTIK YAPMAK

Kolay baykuş yastık yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Baykuş şeklinde yastıklarınızın olduğunu düşünsenize… evde hem görüntü olarak sevimli bir dekor oluşturmuş olursunuz. Hemde evinize gelenleri bu tür baykuş yastık modeli ürünleri ile şaşırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan baykuş çanta yapmak için daha önce aynı benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çanta çalışmaları ile sizde kısa sürede harika yastıklar yapabilirsiniz.

Baykuş şeklinde yastık yaparak evinizi güzelleştirebilir ve dekoratif anlamda değişik yastıklarla evinize gelenleri de hayretler içinde bırakabilirsiniz. Bu güzel çalışma için paylaşılan taslaktan yararlanarak harika baykuş yastıklar yapabilirsiniz.

 
 

Baykuşlu yastık yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Hem oyun oynarlar. Hem de evinizi yada çocuk odasını güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-baykus-yastik-yapmak

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir