Kolay Bileklik Nasıl Yapılır

Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı yaparak sizde evde elbiselerinize uyumlu takılar yapabileceksiniz. Bugün ki kendin yap projemizde kolay malzemelerden basit bileklik yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bilezik yapmak için daha önce çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine çok güzel ve şık bir çalışma paylaştığımı düşünüyorum. Evde takı yapmayı seviyorsanız bu güzel çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler ise şöyle ;

  • iğne iplik.
  • yeşil bileklik ipi.
  • küçük demir halkalar.
  • küçük zincir vs.

Malzemeleri kendinize göre değişik bir şekilde de temin edebilirsiniz. Kolay bileklik yaparak kıyafet kombin işlemlerinizde çok işinize yarayacağını söylemeliyim. Bazen giydiğimiz elbiselere yakın veya benzer takılar bulmakta zorlanırız. Bunun için hemen takı dükkanlarına koşarız. Ama bu tür çalışmalar yaparak tüm kıyafetlerimize uygun renkte bileklikler yapabiliriz. Şimdi sizleri evde kolay bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kolay-bileklik-nasil-yapilir

Takı yaparken kendinizde ekleme bir şeyler ile takı çalışmasını geliştirebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümüne mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Birbirinden güzel ve değişik takı çalışmalarını ilgili bölümde göreceksiniz.

Yine bu makalemin en sonunda karşınıza kolay takı yapılışı ile ilgili birçok çalışmaya resimli anlatımlarına ve videolu anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Kolay takı yapmak için malzemeleri hobi malzemesi satan dükkanlardan veya inci boncuk satan yerlerden temin edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/216331172

 

Dantelden Kase Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bol de dentelle, dantelden kase yap ve eski dantelden kap yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir