KOLAY BONCUKLU ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Kolay boncuklu arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve enfes çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve ilk fırsatta yapmaya çalışacağım.

Bu tür kolay takı yapmak için sitemizde daha önce de çok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Hem kolay yapılıyorlar.

Hem de kısa sürede kendinize özel takılar yaparak elbiselerinizle uyumlu kombin takı aksesuarları da yapmış olacaksınız.

Anlatımlı olması sayesinde malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel takı çalışmasını kolaylıkla yapabilir ve fazlaca yapıp satabilirsiniz. Böylece eviniz için para kazanmış da olursunuz.

Benzer çalışmaları hemen altta bulabilir ve hatta onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Çünkü gerçekten harika çalışmalar ortaya çıkıyor.

 
 

Resimli anlatımlarından yararlanarak kolay boncuklu bileklik yaparak arkadaşlarınıza hediye edebilir veya kendiniz kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-boncuklu-arkadas-bilekligi-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir