KOLAY CAM BARDAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

Kolay cam bardak süsleme örneği arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğiniz düşünüyorum. Benzer cam bardak süsleme veya cam bardağa süs yapmak için benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Değişik cam bardak süsleme teknikleri ile hem daha güzel süslü cam bardak çalışmalarına sahip olabilirsiniz. Hem de kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

Bu tür çalışmalar ile cam bardakları süsleyebilir ve evinizde vitrin için güzel süsler de yapabilirsiniz. Cam kupa bardak süsleme çalışması olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Evde kolay yapılan cam bardak süsleme çalışmalarını beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapımı sayesinde hem kendinize yeni hobiler edineceksiniz, hem de edindiğiniz bu güzel hobilerden harika paralar kazanabileceksiniz.

 
 

Özellikle de turistik yerlerde yaşıyorsanız, satışa sunarak turistlerden iyi gelirler elde edebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-cam-bardak-susleme-ornegi

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir