KOLAY ÇOCUK ÇİZMEK

Anlatımlı kolay çocuk çizmek için paylaştığım bir önceki çalışmaya benzer yine kolay bir çalışmayı bu yazımda bulabilirsiniz.

Altta sizin için paylaştığım çalışma da kolay adam çizmek veya kolay çocuk çizmek isteyenler için adım adım nasıl yapılacağını gösteren örnek bir resim paylaştım.

Daha önce de aşamalı hayvan resimleri çizmek veya kolay hayvan nasıl çizilir diyenler için birçok çalışmayı paylaştığımı belirtmek isterim.

Hemen bu yazımın altında benzer kolay çizim çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay çizimler sayesinde adım adım nasıl çizeceğinizi öğrenebilir ve çocuklarınıza da öğretebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen çalışmalar sayesinde kolay hayvan çizimleri veya kolay araba çizmek gibi birçok çalışma ile çocuklarınızın el becerilerini de eğlenerek geliştirmelerine yardımcı olmuş olacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

kolay-cocuk-resmi-cizmek

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir