KOLAY EL ÇANTASI NASIL YAPILIR

Kolay el çantası nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan cüzdan çalışmalarını daha önce şablon şeklinde de paylaşmıştım. Diğer örnekler bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı el çantası çalışmaları sayesinde sizde çok güzel cüzdanlara veya el çantalarına sahip olabilirsiniz. Kolay yapılan el çantası veya para cüzdanı yapmak için sizde malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede yapacağınız cüzdanı ister el çantası, isterseniz de para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Benzer çalışmayı fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de verebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı yapılan çalışmalar sayesinde sizde kumaş para cüzdanı, deri kumaştan el çantası yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemiz sayesinde öğrenip, yapmaya başlayabileceksiniz.

Sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımı yer alıyor. Tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz kategorideki çalışmaları incelemek. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-el-cantasi-nasil-yapilir

 

KARTON KUŞ YUVASI HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton ev hediye kutusu yapmak, karton hediye kutusu nasıl yapılır ve karton hediye kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir