KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Kolay el çantası yapmak şablonlu anlatım şeklinde bu yazımda yer alıyor. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında çok şık ve asaletli bir el çantası yapımının detaylı anlatımı yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını şablondan bakarak anlayacak ve aynısını yapabileceksiniz.

Daha önce de çok kolay yapılan el çantası şablonları paylaşmıştım. Kolay yapılan el çantası çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel çalışmayı yapıp, hediye de edebilirsiniz. Gerçekten çok güzel duran çantaları kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum.

Zorlanacağınız fazla bir kısımları yok. Detaylı anlatımda yararlanarak sizde kısa sürede çok şık ve şirin el çantaları yapabilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasında şablon da verilmiş. Deri kumaş kullanılmış. Sizde deri kumaştan el çantası çalışmasını yapabilir ve kıyafetlerinizle uyumlu renklerde yaptığınız el çantalarını keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Evde kolay çanta yapmak için paylaştığım çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birçok güzel el çantası çalışmasına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-el-cantasi-yapmak-sablonlu

 

ANLATIMLI KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bileklik yapımı, anlatımlı arkadaş bileklik modeli yapmak ve anlatımlı bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir