KOLAY ELBİSE SÜSLEME

Kolay elbise süsleme çalışması ile karşınızdayım. Bu güzel kendin yap çalışmasında ki gibi sizde eski kıyafetlerinizi yenileyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı kolay elbise süsleme çalışmaları ile sizde evinizde boş zamanlarınızı bu tür değerlendirme projeleri ile geçirebilirsiniz.

Kolay kıyafet süsleme örneklerini bu başlığın altında çıkacak benzer yazılar bölümünde de çokça görebilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay elbise süsü yapmak için evinizdeki malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Kolay tişört süsleme veya kolay kot şort süsleme çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaşmıştık.

 
 

Yapımı oldukça kolay olan çalışmalar ile sizde normal kıyafetleri çok şık gece elbiselerine dönüştürebilirsiniz. Evde elbise yenileme çalışmaları sayesinde hem ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. Hem de yeni bir şeyler almak yerine eski sevdiğiniz kıyafetlerinize yeni hayatlar kazandırmış olursunuz. Kolay gelsin.

kolay-elbise-susleme

 

IŞIKTA PARLAYAN ÇATLAK YUMURTA KABUK SÜS başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balondan alçıyla yumurta kabuğu, balondan çatlak kabuk yapmak ve balonla çatlak yumurta kabuğu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir