KOLAY FARE ÇİZMEK

Kolay fare çizmek isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Daha önce de kolay hayvan çizimleriyle ilgili birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hem evde kolay yapılan bu güzel kolay çalışmalarla çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olacaksınız. Hem de kolay fare çizimi sayesinde çocuklarınızın kolay resim çizme kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olacaksınız.

Kolay fare çizmek için paylaştığım anlatımlı resimde kolay adımlarla nasıl fare çizeceğiniz gösteriliyor. Bu güzel örneği çocuklarınız için önce siz daha sonra çocuklarınızı alıştırmak için kullanabilirsiniz.

 
 

Benzer hayvan çizimlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Evde kolay hayvan çizimleri için daha farklı çalışmalar ve örnek anlatımlı çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay fare çizmek için örnek anlatımlı resim şöyle ;

kolay-fare-cizimi

source

 

KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yılbaşı süsü yapmak, keçeden doğum günü süsü yapmak ve keçeden kolay süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir