KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR

Evde kolay fil nasıl çizilir? diyen ev hanımları için paylaştığım bu güzel okul öncesi kolay çizim çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de sitemizde paylaşmıştım.

Adım adım kolay fil çizimi sayesinde çocuklarınıza kolay hayvan çizmeyi pratik bir şekilde öğretebilirsiniz. Okula giden çocuklarınızın resim yani el becerilerini bu şekilde geliştirebilir ve çok güzel hayvan resimleri çizmelerini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde kolay hayvan çizimleri olarak paket paket paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında ki örnek hayvan resimleri çizmek için paylaşımlara göz atmanızı öneririm.

Anlatımlı olmaları ve adım adım nasıl çizeceğiniz gösterildiği için sizde kolay bir şekilde hayvan çizimlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri kolay fil çizmek için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-fil-nasil-cizilir

source

 

KOLAY FARE ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fare çizimi, anlatımlı fare çizmek ve anlatımlı fare nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. Emirhan diyor ki:

    oldukça güzel bir paylaşım olmuş :) çocuklara kolaylık olacaktır.

  2. Nuray diyor ki:

    teşekkürler emirhan bey, aynen öyle çocuklar için bu tür çalışmalar iyi oluyor. hem derslerine yardımcı hem de iyi not almış oluyorlar ve bizde seviniyoruz.

  3. Furkan diyor ki:

    Çok güzel anlatım olmuş emeğinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir