KOLAY GEMİ ÇİZMEK

Kolay gemi çizmek için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Kolay resim çizimlerinde genelde hayvan çizimlerini paylaşıyordum. Bu güzel çalışmada ise kolay gemi nasıl çizilir diyenler için gelsin. Kolayca gemi çizmeyi öğrenebilir ve kısa sürede çizmeyi öğrendiğiniz gemi çizim çalışmasını çocuklarınıza da öğretebilirsiniz.

Kolay gemi çizmeyi öğrenen çocuklarınız okulda daha başarılı olur ve haya gücüne dayanarak çok güzel resimler çizmeye başlarlar. Resim çizmek aslında çocuklar için en güzel aktivitelerden olup, boş zamanlarını bu tür güzel resimler çizmeyi öğrenerek geçirebilirler.

 
 

Resim çizmek her zaman çocukları dinlendirmiş olup, keyifli zaman geçirmelerini sağlamıştır. Evde onlarla baş edemiyorsanız ve yaramazlık yapıyorlarsa, onlara kolay resim çizmeyi öğretebilirsiniz. Böylece zamanlarını resim çizerek geçirebilirler ve sizden bir aferin almak için uğraşırlar. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-gemi-cizmek

 

KOLAY KAPLAN NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kaplan çizmek, basit aslan çizimi ve kolay aslan çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir