KOLAY HEDİYE PAKETİ ŞABLONLARI

Kolay hediye paketleri yapmak için paylaştığım şablonları her türlü karton malzemesinde değerlendirip yapabilirsiniz. Bu tür fikirler ve şablonlar sayesinde hem güzel hediye paketleri ortaya çıkartmış olursunuz.

Hem de hediye vereceğiniz kişilere farklı şekillerde sürpriz paketi vererek onları hem mutlu edebilir hem de şaşırtabilirsiniz. Bu tür paketleme şablonları pastaneler içinde güzel olur.

Bu tür farklı paket şablonları ile küçük veya orta büyüklükte pasta, kek türü yiyecekler paketlenebilir. Bu tür girişimci fikirler düşünenler için paylaştığım diğer hediye paket şablonları ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Bu tür çalışmalarla her zaman başkalarından farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Şimdi sizleri kolay hediye paketi şablonları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-hediye-paketi-sablonlari

source

 

TIĞ İŞİ BEYAZ GÜL YAPIMI ANLATIMLI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek yapılışı, anlatımlı tığ işi çiçek yapımı ve tığ işi anlatımlı çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir