KOLAY HELİKOPTER ÇİZMEK

Kolay helikopter çizmek isteyen ebeveynler doğru adrestesiniz. Bu güzel kendin yap kolay çizim çalışmasını çocuklarınızda çok sevecek. Onlarla birlikte kolay resim çizmeyi seviyorsanız, sitemizde hatta bu yazımın hemen altında benzer birçok kolay çizimleri inceleyebilirsiniz.

Altta yer alan kolay resim çizim çalışmasında adım adım helikopter çizimi aktarılmış. Kısa sürede adımları tamamlayarak sizde çok güzel helikopter resimleri çizebilirsiniz. Anlatımlı helikopter çizme çalışmasında zorlanmayacağınızı ve kısa sürede çizip çocuklarınıza da öğreteceğinizi umuyorum.

 
 

Hatta çocuklarınıza öğrettiğiniz bu kolay çizimi boyamalarını da isteyebilirsiniz. Sitemizde daha önce de kolay hayvan çizimleri ve daha birçok kolay çizim örneklerine ulaşacaksınız. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-helikopter-cizmek

 

KOLAY UÇAN BALON ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım balon çizmek, anlatımlı uçan balon çizmek ve kolay uçan balon çizelim hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir