KOLAY KANATLI AT ÇİZMEK

Kolay kanatlı at çizmek için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Çocukların da hoşuna gidecek kolay resim çizme örneği ile sizde çocukların okul öncesi resim çizme alışkanlıklarını arttırmış olacaksınız.

Bu tür kolay çizimleri daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmalısınız. Kolay çizilen hayvan resimlerini daha önce çoğu kez paylaşmış ve hepsi de çok kolay anlatımlara sahiptir.

Çocuklarınızla mutlu bir pazar geçirmekse niyetiniz, bu güzel kolay çizimlerden mutlaka yararlanmalısınız. Şimdi sizleri kolay kanatlı at çiziminin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-kanatli-at-cizmek

 

KOLAY KİRPİ NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kirpi çizimi, basit hayvan nasıl çizilir ve basit kirpi çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir