KOLAY KAPLUMBAĞA ÇİZMEK

Kolay kaplumbağa çizmek için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı kolay çizimleri sitemizde bolca bulabilir ve değişik hayvan resim çizimlerine de ulaşabilirsiniz. Bu içeriğin hemen altından da birçok güzel ve kolay hayvan çizimlerine ulaşacaksınız.

Onları da kullanabilir ve çocuklarınıza hızlı bir şekilde öğretebilirsiniz. Sitemizde okul öncesi çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Anlatımlı kolay çizimler sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olacaksınız.

 
 

Kolay çizimleri sürekli paylaştığımızdan birçok hayvanın kolay çizimi ve anlatımlı çizimlerinin sitemizde olduğunu söylemeliyim. Keyifle hepsinden yararlanabilir ve çizimlerini öğrettiğiniz çocuklarınızdan çizdikleri hayvanları da boyamalarını isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-kaplumbaga-cizmek

 

KOLAY PALYAÇO ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım palyaço çizimi, anlatımlı palyaço çizimi ve basit palyaço çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir