KOLAY KİRPİ NASIL ÇİZİLİR

Kolay kirpi nasıl çizilir diyenler için paylaştığımız bu güzel ve kolay hayvan çizim çalışmasını sizde çok beğeneceksiniz. Adım adım kendin yap çalışması sayesinde kolay kirpi çizmeyi öğreneceksiniz. Rakamla kirpi çizmek veya basit kirpi çizimi sayesinde çocuğunuzun resim çizme alışkanlığını da arttırmış olacaksınız.

Resim çizmek her zaman çocukların boş zamanlarını değerlendirme ve uslu oyunlar oynamalarının başında gelmiştir. Sizde çocuklarınıza bu tür kolay resim çizim çalışmalarını öğrenmeleri için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Diğer kolay hayvan çizimlerine de bakarak, onlara güzel kolay çizim defterleri veya sayfaları hazırlayabilirsiniz. Çizimi A3 kağıdına çıktı aldıktan sonra kolay resim çizmeleri için onları mutlu edebilirsiniz. Daha sonra çizdiklerini boyayabilirler ve okul öncesi el becerilerini de geliştirmiş olurlar. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-kirpi-nasil-cizilir

 

KOLAY BALIK NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım balık çizimi, anlatımlı balık çizimi ve basit balık nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir