KOLAY KOYUN ÇİZİMLERİ

Kolay koyun çizmek için örnek resim buldum. Daha önce de kolay kuzu çizimi için örnek resimler paylaşmıştım. Anlatımlı örnekte kolay koyun nasıl çizilir adım adım gösteriliyor.

Adımları tamamlayarak sizde kolay koyun çizebilir ve çocuklarınıza kolay koyun çizmeyi kısa sürede öğretebilirsiniz. Bu tür eğitici çalışmaları çok seviyorum. Hem çocuklarınıza kolay koyun çizmeyi anında öğretiyorsunuz.

Hem de el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmuş oluyorsunuz. Benzer kolay çizim örnekleri sitemizde bulabilir ve hatta bu yazımın hemen altındaki örneklere de bakmanızı öneririm.

 
 

Kolay koyun çizimi için paylaştığım diğer çalışmalarda daha değişik hayvanların kolay çizimleri yer alıyor. Kolay hayvan çizimleri için sitemizi biraz gezmeniz de fayda var. Şimdi sizleri örnek koyun çizim şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-koyun-cizimleri

source

 

YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizimi, anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve basit adımlarla hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir