KOLAY KULAKLI BERE YAPMAK

Kolay kulaklı bere yapmak için paylaştığım bu güzel örnekle birlikte hemen altında detaylı anlatımını içeren video anlatım yer alıyor. Derya Baykal kulaklı bere yapımıyla alakalı TV şovunu kaçırdıysanız, altta sizler için videosunu bulup paylaştık. Sitemizde daha önce de kulaklı bere yapımıyla alakalı çalışmaları paylaştığımızı hatırlıyorum.

Bu tür çalışmaların benzerleri hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Örgü kulaklı bere yapımıyla ilgili birçok çalışmaya sitemizden ulaşabileceğiniz gibi yine birçok güzel çalışmanın örneğine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Benzer örgü kulaklı bere veya kulaklı şapka örgü çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı örgü bere yapılışıyla ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan örgü modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

30 ADET EN GÜZEL ÖRGÜ FULAR ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel örgü fularlar, öğretici örgü fular örnekleri ve örgü fular çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir