KOLAY KUMAŞ PAPYON NASIL BAĞLANIR

Kolay kumaş papyon nasıl bağlanır? diyorsanız bu güzel çalışma size cevap olacaktır. Anlatımlı kendin yap çalışmasında 4 adımda kurdele kumaşından papyon yapımı gösterilmiş. Sizde anlatımdan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Kurdele kumaşından papyon yapmak bazen zor olabilir. Fakat yapımını öğrendiğinizde kısa sürede birçok kez yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay papyon bağlama yöntemi ile sizde papyon zorunluluğu olan yerler için kolayca papyon bağlamayı öğrenebilirsiniz.

Son günlerde düğünlerde papyon bağlama moda oldu. Bu bakımdan papyon bağlama teknikleri sayesinde sizde kolay papyon bağlamayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı papyon bağlama tekniği sayesinde kısa sürede öğrenebilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-kumas-papyon-nasil-baglanir

 

KOLAY KÖPEK RESMİ ÇİZME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım köpek çizmek, basit köpek çizmek ve kolay köpek çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir