KOLAY KURT ÇİZMEK

Kolay kurt çizmek için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Adım adım kendin yap kolay resim çizimlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birçok kolay çizime ulaşacaksınız.

Anlatımlı kolay çizimler sayesinde çocuklarınıza hem hayvanları sevdirebilirsiniz. Hem de kolay hayvan çizimleri sayesinde hayvanları tanımalarını sağlayabilirsiniz. Onlara hayvan oyuncaklar alarak kolaylıkla da öğretebilirsiniz. Bu tür kolay çizimler ve boyama sayfalarını sitemizde bulacaksınız.

 
 

Farklı hayvan çizim resimleri ve kolay hayvan çizim örneklerini buldukça yine sizlere özel olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çizilen adım adım kolay kurt çizimi çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-kurt-cizmek

 

EVA KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdı çiçek, eva kağıdından nasıl çiçek yapılır ve eva kağıdıyla çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir