KOLAY KUŞ ÇİZMEK

Kolay kuş çizmek için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Yuvarlak halkadan kuş çizmek veya büyük o harfinden kuş çizmek gibi de algılanacak olan bu çalışmayı ben çok sevdim. Sıfırdan kuş çizmek olarak da adlandırabiliriz.

Çocuklarınıza bu tür kolay hayvan çizim tekniğini öğreterek, okulda zorlanmadan çok güzel resimler çizebilmelerini sağlayabilirsiniz. Hem çocuklarınızla güzel keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de çocuklarınıza kolay çizilen hayvan çalışmaları ile yeni yetenekler kazanmalarını sağlamış olursunuz.

 
 

Bu tür kolay çizim örnekleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka bakınız. Çok güzel eğlenceli çalışmaları bulup sizlere paylaşmıştık. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-kus-cizmek

 

ESKİ ÇOCUK KAZAKLARINDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan köpeğe elbise, eski kazaktan köpek kıyafeti yapmak ve eski kazaktan köpek yeleği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir