KOLAY KUŞ NASIL ÇİZİLİR

Kolay kuş nasıl çizilir diyorsanız, bu güzel çalışma çok işinize yarayacak söylemeliyim. Özellikle kendin yap çalışmasını çocuklarınız çok sevecek. Anlatımlı çizimde kolay bir şekilde kısa sürede çizebilmek için öngörülen detaylar yer alıyor.

Çocuklarınızın resim çizme becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı beğeneceksiniz. Hem beğenecek hem de alıştırma olarak çıktı alıp çizmeye başlayacaksınız. Gayet kolay çizimler bunlar.

Bu tür çizimleri altta farklı şekillerde de bulabilirsiniz. Kolay hayvan çizimlerini sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Onlar da hoşunuza gidecek. Şimdi sizleri kolay kuş çiziminin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-kus-nasil-cizilir

 

KOLAY SÜLÜK ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, adım adım sülük çizmek ve anlatımlı sülük çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir