KOLAY OTOBÜS ÇİZMEK

Kolay otobüs çizmek için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde çocuklarınıza bu güzel kendin yap çalışmasını kolaylıkla öğretebilirsiniz. Evde bu tür çizimler yaptırarak onları okul öncesi eğitimden de geçirmiş olursunuz. Sitemizde okul öncesi birçok güzel paylaşımı bulacaksınız.

Resim çizimleri ve kolay boyama sayfaları gibi daha birçok eğlenceli çalışmanın yer aldığı sitemizde ki içeriklerin hepsi A kalite olup, beğenmeden geçemeyeceksiniz. Kolay otobüs nasıl çizilir diyorsanız, bu güzel anlatımı öğrenerek sizde çocuklarınıza kısa sürede öğretebilirsiniz.

 
 

Bu sayede okulda resim derslerinde özellikle el becerileri gelişmiş olan çocuklarınız zorlanmadan derslerini yapabilirler. Evde boş zamanlarını da değerlendirmede bu güzel ve kolay çizimleri yapmalarını mutlaka sağlayın. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-otobus-cizmek

 

KOLAY TİREN ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım tren çizmek, anlatımlı tiren çizimi ve kolay tiren çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir