KOLAY OYUNCAK CANAVAR YASTIK YAPMAK

Kolay oyuncak canavar yastık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı çok seveceksiniz. Kolay yapılan oyuncak yastık modeli ve çalışmalarını hem seviyorum. Hem de buldukça sizlerle de paylaşıyorum. Kolay oyuncak yastık modeli yapmak veya canavar yastık örneklerinin nasıl yapıldıklarını merak ediyorsanız, sitemizdeki çalışmaları incelemelisiniz.

Kolay yapılan yastık örnekleri ve canavar oyuncak yastık modellerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Altta paylaştığımız çalışma da adım adım oyuncak canavar yapmak için tüm ayrıntı ve detaylar yer alıyor. Keçeden yüzünü yapabilir ve yine mimik malzemesi satın alarak oyuncak yastık çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

 
 

Bu tür canavar yastık modeli çalışmaları yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu etmek için oyuncak olarak kullanabilirsiniz. Yada evinizde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri altta yer alan detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-oyuncak-canavar-yastik-yapmak

 

KALEM PONPON SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kalem ponpon, anlatımlı kalem ponpon süs yapımı ve kalem için ponpon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir