KOLAY OYUNCAK KEDİ YAPMAK

Kolay oyuncak kedi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncak yapmak istiyorsanız bu güzel örnek çalışmayı sizde yapmayı düşünmelisiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak yapma çalışmaları hemen bu yazımın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemelisiniz. Kolay oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak yapabilirsiniz. Yada evinizde süs eşyası olarak kullanmayı düşündüğünüz çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz.

Bu tür oyuncakları yaparken hem eğlenebilirsiniz. Hem de sağlıklı oyuncaklar yapmış olursunuz. Göz bölümü veya diğer bölümleri için tüm malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Anlatımlı kedi oyuncak çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Hemen oyuncak kategorisine göz atabilir veya bu yazımızın altındaki örneklere de bakabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli kedi oyuncak şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-oyuncak-kedi-yapmak

 

DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaş toka yapımı, kelebek şeklinde toka nasıl yapılır ve kelebek şeklinde toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir