KOLAY ŞEMALI ÖRGÜ MODELLERİ

Kolay şemalı örgü modelleri isteyenler olabilir diye paylaştığımız bu güzel örneklere bayılacaksınız. Örgü işlerinde her zaman bir örnek veya motif bulmak bazen zorlaşabiliyor. Bu yüzden bu tür örnekler ve şemalar yardımcı olmaktadır.

Sizde evde örgü modeli yapıyorsanız ve bir motif yada ne yapsam diye düşünüyorsanız, bu güzel şemalardan mutlaka yararlanmalısınız. Örgü yapacağınız zaman şemalar size hem yardımcı olacak. Hem de kısa sürede istediğiniz modeli ortaya çıkarabileceksiniz.

 
 

Sitemizde daha önce de yeni şemalı örgü modellerini paylaşmıştık. O paylaşım da hemen bu yazımın altında karşınıza gelecektir. Daha değişik şemalı örnekler ve modeller buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Yorum bırakmayı unutmayın. Kolay gelsin.

 

54 ADET YENİ ÖRGÜ BEBEK ŞAPKA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bebek şapka modelleri, örgü bebek şapka örnekleri ve örgü çocuk şapka modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir