KOLAY STAR WARS ÇİZMEK

Kolay star wars çizmek isteyen çocuklarınız için paylaştığım bu güzel ve kolay adımlarla çizebilmeyi öğrenecekleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Kendin yap sitemizde bol bol kolay çizimler bulacaksınız. Hem kolay oyuncak yapmak ve oyuncak çizimleri ile birlikte çizgi film karakterleri çizmek gibi birçok farklı çalışmayı da altta görebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çocukların ve birçok ebeveynin de sevdiği star wars filmi veya çizgi filminin karakteri olan robotun çizimi var. Kolay adımlarla çizebilmeyi öğrenecekleri star wars robot çizimi sayesinde hem hayal güçleri gelişecek.

 
 

Hem de sevdikleri karakteri kolay adımlarla çizip hemen boyamaya başlayacaklar. Kolay star wars çizmek için paylaştığım bu güzel ve kolay çizim sayesinde sizde çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-star-wars-cizmek

 

KOLAY KURT ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kurt çizimi, kolay basit kurt çizimi ve kolay kurt köpeği çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir