KOLAY SÜLÜK ÇİZMEK

Kolay sülük çizmek isteyen çocuklarınız olur diye paylaştığım bu güzel ve eğitici çalışmayı beğeneceksiniz. Çocuklarınızla birlikte bu güzel kendin yap çalışmasını öğrenip yapabilirsiniz. Çocuklarınızın resim çizme yeteneğini ortaya çıkartacak bu güzel alıştırmaları sitemizde daha öncede paylaşmıştık.

Onları da inceleyerek harika kolay çizimler yapabilirsiniz. Adım adım sülük çizmeyi öğrenerek çocuklarınıza da öğretebilir ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Kolay sülük çizmek için paylaştığım çalışmada adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

 
 

Benzer kolay hayvan çizimleri ise hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da çocuklarınıza gösterebilir ve beğendiklerinizi çıktı alıp veya ekrana bakarak çizimini öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-suluk-cizmek

 

KEÇEDEN KALP SEPET ÖRMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kalp sepet örme, keçe kalp sepet yapımı ve keçeden kalpli sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir