KOLAY TAVŞAN NASIL ÇİZİLİR

Kolay tavşan nasıl çizilir? diyenler için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza adım adım tavşan çizmeyi öğretebileceksiniz. Kolay çizilen birçok hayvanın anlatımlarını sitemizde yer alan resim çizimleri bölümünde bulabilirsiniz. Altta adım adım nasıl kolay tavşan çizeceğiniz belirtiliyor.

Yapmanız gereken çocuklarınızla birlikte bu güzel çalışmayı açtıktan sonra, önce siz sonra çocuğunuza adımları göstererek çizdirmeniz. Bu sayede okulda daha başarılı ve el becerileri gelişmiş bir hayırlı evlada da sahip olacaksınız. Bu tür zeka oyunları, resim çizimleri, resim boyama çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında daha basit hayvan çizimlerini çokça göreceksiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay hayvan çizimlerini sanırım en çok sitemizde bulabilirsiniz. Çünkü net ortamında birçok kolay hayvan çizim resimlerini sitemizde yayınladığımızı düşünüyorum. Kolay çizimler sayesinde çocuklarınızla keyifli bir gün geçirmiş olacaksınız.

 
 

Hem onlara oyun ve eğlenceli zaman geçirtmiş olacaksınız. Hem de iyi bir ebeveyn olma yolunda yüksek adımlar da atmış olacaksınız. Bu tür akıllı çalışmalar yerine pahalı oyuncaklar almaktansa, bence bu tür çalışmalarla çocuklarınızı yetiştirmelisiniz.

Hem evde maket çalışmaları ve kartondan yapılan oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızla mutlu günler yaşayabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay tavşan çizimi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-tavsan-nasil-cizilir

 

ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSESİ YAPMAK ÖRNEKLİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kız elbise örneği, anlatımlı örgü kız elbisesi ve kız çocuk elbise örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir