KOLAY TERLİK ÖĞRETİCİ ANLATIM

Kolay terlik öğretici anlatım çalışmasında kalıp ve şablonlar de yer alıyor. Kendin yap çalışması olarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için paylaştığım kolay çalışma sayesinde çok güzel terlikler ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı kolay terlik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan da yararlanmanızı isterim.

Hemen bu yazımızın altında karşınıza harika çalışmalar çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan terlik çalışmalarını kalın kumaştan, polar kumaşından veya deri kumaştan yapabilirsiniz. Kolay terlik yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz.

Zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Basit terlik yapımı için paylaştığım çalışmayı sorun yaşamaksızın kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Kolay terlik örneklerini sitemizde bulabilir ve yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-terlik-ogretici-anlatim

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir